Vizsgaszervezés a Magyar Vöröskereszt Pest-vármegyei szervezetén keresztül történik.

Bejelentkezés a vizsgára : www.pestvoroskereszt.hu

A Kalmár Autósiskola CSAK a helyszínt biztosítja, vizsgával kapcsolatos információt nem áll módunkban közölni.

Kalmár Autósiskolánál tanfolyamra való jelentkezés az első óra alkalmával történik.
Ehhez szükséges: tanuló személyes adatai, tanfolyam díja (20.000.- Ft: Tanfolyam, Jegyzet).
Az oktatás elméleti és gyakorlati órából áll ( két külön alkalom, nem egy napon egymás után történik ) .
A vizsgára való bejelentkezést az első egészségügyi órán pontosan elmondjuk.
Amenyiben a tanuló nem jelenik meg a vizsgán, újabb vizsgára csak a vizsgadíj újbóli befizetésével mehet.

Vizsgára szükséges:

• érvényes személyazonosító igazolvány (személyi igazolvány, útlevél)
  • kitöltött jelentkezési lap
  • vizsgadíj befizetése ( 18.000.- Ft. )
  • banki utalás esetén a Vöröskereszt csak olyan utalási bizonylatot fogad el amit az adott bank ügyintézője aláírásával és banki pecséttel hitelesít

Vizsga helyszínek:

www.pestvoroskereszt.hu honlapon közölt helyszínek